Київ, б-р Вацлава Гавела 8в, офіс 211

Митне оформлення вантажів являє собою сукупність дій або формальностей, які підлягають виконанню відповідними особами та митним органами з метою дотримання вимог законодавства, необхідних для випуску товарів у вільний обіг. Простіше кажучи, митне оформлення – це виконання комплексу дій, необхідних для пропуску товарів та транспортних засобів через митний кордон.

Власники вантажів можуть проводити митне очищення або самостійно, або ж за допомогою митного представника – організації, яка представляє інтереси власника вантажу в митних органах і здійснює операції по його оформленню.

Як показує практика в більшості випадків другий варіант є найбільш переважним, оскільки митне оформлення імпорту та експорту – це складний і трудомісткий процес, що вимагає професійних знань чинного митного законодавства, грамотного заповнення документів, а також довіри з боку представників контролюючих і регулюючих органів.

Багаторічний досвід роботи дозволяє нашій Компанії запропонувати оформлення експортних або імпортних вантажів будь-якої складності.

Наші послуги:

  • декларування вантажів – оформлення вантажної митної декларації
  • визначення коду згідно УКТЗЕД
  • розрахунок суми митних платежів
  • допомога в отриманні дозвільних документів
  • митне оформлення вантажів у м. Києві та інших регіонах України у максимально короткий термін