Київ, б-р Вацлава Гавела 8в, офіс 211

Авіаперевезення сьогодні – найбільш перспективний напрямок міжнародної доставки вантажу.

Його беззаперечні переваги – оперативність та надійність.

Міжнародні авіаперевезення вантажів – досить поширений вид доставки товарів по всьому світу. Звичайно, вантажі доставляються не тільки за допомогою літаків – для цього використовуються всі види транспорту, однак саме авіадоставка вантажів забезпечує переваги, недоступні всім іншим видам доставки.

Серед переваг, які надає авіадоставка вантажу, можна виділити в першу чергу швидкість доставки. Безумовно, це найважливіша її характеристика. Жоден інший варіант транспортування не зможе доставити ваш вантаж з-за океану всього за 2-3 дні. Для деяких видів вантажів, наприклад, для тих, які швидко псуються, це, мабуть, єдиний спосіб доставки.

Варіант авіаперевезення вантажів може так само розглядатися у випадках, коли необхідно здійснити перевезення нестандартних вантажів, таких як: небезпечні, великогабаритні, вантажі які швидко псуються, і навіть перевезення тварин. Однак у цих випадках буде потрібно додаткове узгодження та виконання вимог пропонованих до умов перевезення авіа вантажів, встановлених в інструкціях авіакомпаній і наземних служб по авіа перевезенню вантажів.

Отже, при використанні авіаційного транспорту при транспортуванні вантажів можна виділити наступні переваги:

  1. Найкоротші терміни доставки вантажу.
  2. Безпека. Авіадоставка вантажів найбезпечніший на сьогодні спосіб транспортування.
  3. Збереження вантажу. Сторонні особи не допускаються як на територію аеропортів, так і на борт літака, що фактично виключається можливість крадіжки або псування вантажу, що мінімізує ризики пошкодження або втрати.

Наша Компанія пропонує авіаперевезення різних категорій вантажів:

  • генеральних вантажів
  • небезпечних вантажів
  • вантажів військового та подвійного використання
  • вантажів з великою вагою та/або габаритами

Водночас наша Компанія надає послуги з організації чартерних перевезень, що без сумнівів буде у нагоді для тих клієнтів, чий вантаж має завеликі для регулярних рейсів габарити або обсяг.