Київ, б-р Вацлава Гавела 8в, офіс 211

Компанія ЦентрЛогістикСервіс розпочала свою діяльність у 2008 році. За цей час роботи наша команда отримала досвід при здійсненні відправлень різного рівню складності. Ми прагнемо надати оптимальний варіант для вирішення логістичних вимог клієнта.

Як професійні експедитори, ми пропонуємо повністю скоординований сервіс із забором вантажу від приміщень клієнта до доставки в пункт призначення – включаючи всі перевезення, обробку та документацію. Наші додаткові послуги включають експортну упаковку відповідно до вимог перевізників, забір та пакування, а також консолідацію.

Наші міжнародні партнерські зв’язки дозволяють нам забезпечити наших клієнтів гнучкими та економічно вигідними рішеннями на повітряних, морських і наземних вантажних перевезеннях. У всіх випадках ми пропонуємо гнучкі цінові рішення, які відповідають характеру та терміновості вантажів, відповідно до стандартів та умов діючих міжнародних правил перевезення та митного очищення.

Наш досвідчений персонал дбає про те, щоб вантажі наших клієнтів транспортувалися з дотриманням безпеки і відповідно до узгодженого графіку. Ми завжди готові до співпраці.